Glonson na dzikim zachodzie

Glonson na dzikim zachodzie

Szeryf Glonson na dzikim zachodzie, czyli – każdy kowboj ma sto koni”

Groźny opryszek ZŁY BOB ucieka z więzienia. Piękna Megi i Glonson ruszają za nim w pogoń. Poprzez prerie, doliny i skaliste góry niezmordowanie tropią zbiega.Przyjaciele wpadają w tarapaty, toczą rewolwerowe pojedynki i w końcu łapią opryszka i oddają go w ręce szeryfa.

Oj, nie udałoby się to gdyby nie pomoc nowo poznanych przyjaciół: indianki Zwinne Nogi oraz mistrza sztuczek karcianych – Czarnego Joe.

Po skończonej akcji wszyscy w doskonałych humorach opuszczają Dziki Zachód, ale… zaraz… zaraz… to nie koniec naszej bajki… bo już za chwilę, już za moment pojawią się tutaj, na tej scenie, dlatego przygotujmy dłonie i powitajmy ich gorącymi oklaskami, bo już za chwilę pojawią się przed Wami...”

Program ten skierowany jest do najmłodszych i nie tylko. Piękne kowbojskie i indiańskie stroje, muzyka country sprawiają, że dziec szybko przeniosą się w świat dzikiego zachodu, gdzie trzeba posiadać wiele umiejętności, które pomogą przetrwać. Będą też konkursy: strzelanie z łuku, tropienie zwierząt, konna sztafeta… Muzyka wykonywana na żywo. Mamy nadzieję, że będziecie tańczyli i śpiewali razem z nami.

Gorąco polecamy!

W rolach głównych:

Szeryf Glonsonstróż prawa, który nie zawsze był bohaterem 😉 kiedyś grał na klarnecie
Piękna Megi
czaruje głosem i nie tylko