O nas

LUK_7397Chcemy Państwu zaproponować naszą ofertę na którą składają się przedstawienia – audycje muzyczne z cyklu: „Muzyczne podróże Wiolinki i Bemola”.

Całość skierowana jest do dzieci przedszkolnych i nauczania początkowego.

W skład całego cyklu wchodzą audycje o różnej tematyce i regionach, m.in. o Krakowie, górach, Warszawie, Śląsku, morzu. Podczas naszych spotkań poruszamy ważne sprawy i tematy dotyczące nie tylko poznawanych miejsc, ale także i życia codziennego, tj: kultury osobistej, higieny, dobrego zachowania.

Uczymy też współpracy i wzajemnego szacunku, a wszystko to w formie dobrej zabawy i z towarzyszeniem muzyki.

Każde spotkanie z nami to możliwość poznania nowych piosenek i usłyszenia różnych brzmień instrumentów. Dodatkową atrakcją są niewątpliwie konkursy, które mają miejsce podczas naszych audycji, a dotyczą one tego o czym mówimy i czego uczymy. Stanowią one świetną okazję do wykazania się zdobytą wiedzą i różnymi umiejętnościami. Oczywiście każdy kto bierze udział w naszych konkursach dostaje drobny upominek i „burzę” oklasków.

Chcemy zaznaczyć że scenariusz „Muzycznych Podróży” jest całkowicie naszym autorskim pomysłem i jest on zarejestrowany w Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS.

W naszej ofercie dodatkowo można skorzystać z możliwości zamówienia naszych artystów do prowadzenia różnego rodzaju imprez: balów karnawałowych, pikników rodzinnych, spotkań z okazji rozpoczęcia lub zakończenia roku szkolnego, imprez okolicznościowych takich jak: Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Babci, itp.

Więcej szczegółów w zakładce imprezy okolicznościowe.

Wszelkie informacje dotyczące powyższych audycji i imprez można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub drogą mailową.

Z poważaniem   

Wojciech Sroka